Profesionálne účtovné, mzdové a daňové služby

Účtovné služby najvyššej kvality pre vaše podnikanie

Naša vízia je jasná. Držať krok s dobou a zjednodušiť účtovníctvo ako sebe tak aj naším klientom. Na to využívame online spracovanie účtovníctva vrátane všetkých výhod digitalizácie a administratívy. Našim cieľom je rýchlo a presne vyriešiť všetky záležitosti, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je pre vaše podnikanie skutočne dôležité.

person using silver MacBook

Vyberte si nás pre dôveru, servis a presnosť

Sme komplexná účtovná spoločnosť špecializujúca sa na účtovnictvo, mzdy, dane a dodržiavanie predpisov. Každý v našom tíme má odbornú kvalifikáciu potrebnú na to, aby vám poskytol tie najlepšie služby a rady vo všetkých oblastiach osobnej a podnikateľskej dane.

Oddaní profesionáli

Prípady ročne

Roky skúseností

Profesionálna účtovná firma v meste s desať ročnými skúsenosťami.

Náš tím profesionálov sa snaží poskytovať spoľahlivé riešenia pre vaše potreby osobného plánovania a obchodnej stratégie viac ako 10 rokov. Všetky naše služby sú prispôsobené tak, aby spĺňali rôzne fázy vášho osobného a obchodného rastu. Pod jednou strechou nájdete odbornosť účtovníkov, skúsenosť daňových poradcov a šikovnosť právnikov.

Dôvera

Etika

Odbornosť

Účinnosť

U

Precíznosť

Oveľa viac

Test

Od prvého dňa podnikania dôverujem spoločnosti e-TAX, so všetkými svojimi účtovnými potrebami. Sú profesionálni, spoľahliví, skúsení a pracuje sa s nimi tak ľahko.

Tomáš Babicz

Test2

e-TAX mi pomáha zaobchádzať s financiami, takže sa môžem sústrediť na to, čo robím najlepšie: obsluhovať svojich zákazníkov a riadiť svoju firmu.

Lucy Mendasová

Náš profesionálny tím je tu, aby vám pomohol s akýmikoľvek otázkami alebo obavami. Získajte viac informácií o svojich právach a požiadavkách.

Účtovníctvo a dane sú komplikované. Snažíme sa tento proces zjednodušiť, aby ste mali menej stresu a starostí.

Jakub

Jakub

Hlavný účtovník a daňový špecialista

Denisa

Denisa

Mzdový a personálny špecialista

Mirka

Mirka

Senior účtovník

Janka

Janka

CEO

Chcete viac informácií?

Kontakt

Telefón

+421 940 941 151

Email

podpora@e-tax.sk

Adresa

Staré Záhrady 3, 821 05 Bratislava